Vinbutikker

VildMedVin Holstebro

VildMedVin Holstebro

Enghaven 5-7
7500 Holstebro

Åbningstider

Mandag - torsdag: 10.00 - 17.00
Fredag: 10.00 - 17.30
Lørdag: 10.00 - 14.00

Tlf: +45 97 42 18 86

E-mail: info@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Aarhus

VildMedVin Aarhus

Viborgvej 161 C
8210 Aarhus V

Åbningstider

Mandag til torsdag: 09.00 - 17.30
Fredag: 09.00 - 18.00
Lørdag: 09.00 - 14.00

Tlf: +45 86 15 83 00

E-mail: aarhus@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Skive

VildMedVin Grønttorvet

Paradisæblevej 38
2500 Valby

Åbningstider

Tirsdag til torsdag: 12.00 - 18.00
Fredag: 12.00 - 19.00
Lørdag: 10.00 - 15.00

Tlf: +45 50 69 23 84

E-mail: torvet@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Skive

VildMedVin Skive

Nordhavnsvej 15
7800 Skive

Åbningstider

Tirsdag - torsdag: 11.00 - 17.00
Fredag: 11.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 17.00

Følg VildMedVin Skive på Facebook og få besked når vi holder 'lang fredag'

Tlf: +45 32 20 78 00

E-mail: skive@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Ebeltoft

VildMedVin Ebeltoft

Jernbanegade11
8400 Ebeltoft

Åbningstider

Mandag til torsdag: 10.00 - 17.30
Fredag: 10.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 15.00

Tlf: +45 25 70 68 50

E-mail: ebeltoft@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Grindsted

VildMedVin Grindsted

Vestergade 48
7200 Grindsted

Åbningstider

Tirsdag til torsdag: 10.00 - 17.00
Fredag: 10.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 14.00

Vi holder lukket torsdag d.9 maj - Kristi himmelfartsdag

Søndag & mandag: Lukket

Tlf: +45 53 38 16 49

E-mail: grindsted@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Svendborg

VildMedVin Svendborg

Korsgade 7
5700 Svendborg

Åbningstider

Mandag til torsdag: 10.00 - 17.30
Fredag: 10.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 14.00

Tlf: +45  62 21 21 62

E-mail: svendborg@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Odense

VildMedVin Odense

Slotsgade 21C-D
5000 Odense

Åbningstider

Mandag til torsdag: 10.00 - 17.30
Fredag: 10.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 14.00

Tlf: +45 65 91 99 33

E-mail: odense@vildmedvin.dk

Læs mere her

VildMedVin Kolding

Klostergade 11
6000 Kolding

Åbningstider

Mandag - Torsdag: 10.00 - 18.00
Fredag: 10.00 - 18.00
Lørdag: 10.00 - 15.00

Tlf: +45 31 37 91 99

E-mail: kolding@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Billund

VildMedVin Billund

Gammelbro 62
7190 Billund

Åbningstider

Mandag - fredag: 10.00 - 17.30

Lørdag: 10.00 - 14.00

Tlf: +45 55 55 71 90

E-mail: billund@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Holstebro

VildMedVin Esbjerg

Guldagervej 107
6710 Esbjerg

Åbningstider

Onsdag til fredag: 10.00 - 17.00
Lørdag: 10.00 - 13.00

Tlf: +45 73 11 11 10

E-mail: esbjerg@vildmedvin.dk

Læs mere her
VildMedVin Rønde

VildMedVin Rønde

Hovedgaden 6C
8410 Rønde

Åbningstider

Tirsdag- torsdag 10.00 -17.30
Fredag 10.00 - 18.00
Lørdag 09.30 - 14.00

Tlf: +45 29 29 09 12

E-mail: ronde@vildmedvin.dk

Læs mere her

Som du kan se, så har vi vinbutikker spredt ud over hele landet, og her mødes du altid af vinkompetent personale der yder en høj service. Uanset om du handler i en af vores butikker eller online får du samme gode betingelser med prisgaranti og mulighed for at optjene bonus som medlem af vores kundekundeklub. De mange lokale vinbutikker drives af entusiastiske vinhandlere, der gerne hjælper dig med, at finde vin der passer til din smag, den ret du skal servere, eller hvilken anledning du end har brug for vin til. Vi laver også gerne vingaver uanset om du skal bruge en eller flere. 

Kig forbi, og vi lover dig, at du får en god oplevelse og en god chance for bedre oplevelser med vin.